Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše auto

  Našim prvním rodinným vozem byla Škoda 100 (sloužila až do konce svého  technického života), následoval malý, ale skvělý FIAT 127 Comfort, originál Ital (vzpomínáme :o) - nelze zapomenout: uvezl 2 dospělé, 3 děti a 20m čtver. obkladů a dlažby i s umyvadlem)

  Dalším vozem byl Ford Sierra 1,6i -  rok výroby tohoto vozu byl historický, jde o vůz prostorný, pohodlný a  (úměrně stáří) i spolehlivý.

  V době, kdy nás v rodině přibylo a běžný automobil nám přestává stačit a kdy zároveň končí výjimka z vyhlášky, umožňující převoz většího počtu dětí přišla od jednoho Pavla z Prahy prostřednictvím jednoho Pavla ze Strážnice nabídka, která nešla odmítnout :o) a do našeho vozového parku byl zařazen Renault Espace, zvaný Páďa. Rokem výroby sice takřka veterán, nicméně je to auto prostorné, tedy pro 7 člennou rodinu ideální, a naše děti si ho ihned velmi oblíbily.

P.S. Všecí Pražáci nejsú špatní :o) !

  Po krátké těžké nemoci byl po několika letech služby Páďa skončil svoji službu. A kdo už jednou měl Espace, vrací se k němu znova....takže znovu Renault Espace :o))